17.00 TL
   Rüyaların İyileştirici Gücü Işık Elçi
Satın Al

BİR YAZ GECESİ RÜYASI ...Dört gün geçiverir geceye dalıp, Uçuverir dört gecenin düşleriyle zaman Ve gümüş bir yay gibi, gökyüzüne gerilmiş, Seyreder yeni ay, düğün derneğimizi. ...Sizce uyanık mıyız? Bana öyle geliyor ki uykudayız daha biz düş görüyoruz. ...Korkma, gürültülerle dolu bu ada, seslerle, tatlı ezgilerle, dinlemesi hoş, zararsız. Binlerce çılgının curcunasıdır. Kulağımda kimi zaman o uğultu; kimi bir ses, uzun uykudan yeni uyanmış da olsam, gene uyutur beni. Düşlerimde o zaman bulutlar üzerime açılıyor sanırım, yağacak hazineler gösteriyor, öyle ki uyandığımda ağlarım yeniden düş göreyim diye. WILLIAM SHAKESPEARE


11.00 TL
   Tanrı' dan Geleni Söyle Işık Elçi
Satın Al

"Kaç kadının su altı sessizliği var içimde, dokunsan titrersin! Kelebek etkisi olurdu senin ufacık bir dokunuşun, tüm akışı değiştirebilirdin bende. Farklı farklı kadınlar yarattım içimde. Duruma, duyguya göre değişen... Bir tanesi; en çılgın olanı kafasına eseni yapan, ayrı bir tarzı var, onun deli dolu. Bir diğeri; çok ciddi kaşları çatık dolaşıyor, çok korkuyor yanlış anlaşılmaktan, yanlış anlaşılıp yalnız kalmaktan. Bir diğeri; yumuşacık, her şeye sevgi penceresinden bakıyor. Hep sevgiden bahsediyor ama sevgiye sadece kelimeler kadar sahip, hiç yaşamamış bilmiyor..." "Beni ne sevindirir sana? " "Her kız çocuğunun rüyasıdır kırmızı ayakkabı. Benim rüyam ise sendin."


12.00 TL
   Işık Elçi ile Meditasyonlar 2 Işık Elçi
Satın Al

Acıları Bırakma Gelin güzel bir seçim, mutlu olmanızı engelleyen acılardan özgürleşin. Bırakın hapsi gitsin. Onlara ihtiyacınız yok. “Kendi varlığımı kabul ediyorum ve yaşam deneyimlerimden güzellikle öğrenmeyi seçiyorum” demek için Acıları Bırakma… Ağrılardan Kurtulma… Hastalıklar da bir seçimdir. Kelebek etkisi yaratmak için bu meditasyonu dinlerken şifa bulacaksınız. İhtiyacınız olan sağlıklı bir beden, zihin ve ruh. Şifa bir adım ötenizde. Almak için Ağrılardan kurtulma. Bağışlama… Kalbimizde ki kızgınlık ve öfkelerin hem bedenimize hem yaşam yolumuzda nelere yol açtığını bilseniz taşımaya devam eder miydiniz? Kendimize ve gelecek nesillerimize güzel bir gelecek hediye etmek için Bağışlama… Sevgi Gönderme… Sevginin kaynağını görmek ister misin? O içinde... Kapatıp gözlerini hisset… Sen hayata koşulsuzca verdikçe yaşam sana koşulsuzca verecektir. Kaynağı harekete geçirmek için Sevgi Gönderme… Hayata Bakmak… Yaşam alanının merkezinde olmak ve oradan hayata bakmak. Olan her şeyin senin hayrına olduğunu bilmek. Seçimlerinin her zaman bir anlama ve manaya kavuşacağını bilmek Hayata Evet… Tanrının Üç Emaneti… Yaradılış anında bize verilen hediyeler. Güvendeyiz. Yaradanın sevgisi ile korunuyoruz. Yalnız olmadığınızı bilmek için Tanrının Üç Emaneti… Ben Kimim? Hayat amacım ne? Neden buradayım. Yaşamımda olan her şey yol işaretiyse neyi görmem gerekiyor. Anlamak ve kavramak için Ben Kimim? Tanrı Işıkları Yaktığında… Merak et. Işıklar yandığında gözlerin kamaşacak. Hatırlayacaksın. Yeniden Tanrı ile birlikte olduğunu. Tanrısal bir varlık olduğunu hatırlamak için Tanrı Işıkları Yaktığında…


10.50 TL
   Rüya Olumlamaları Işık Elçi
Satın Al

Rahat ve Huzurlu Uyku: En doğal hakkınız rahat ve keyifli bir uyku. Bu olumlama ile uyku sürecini keyifle geçirirken, uyanık yaşamda da sakin, neşeli olmanın tadını çıkaracaksınız… huzurla uyandığınız her sabah yaşamda sizi, sağlıklı iletişim, yaratıcılığınızın artması, hayattan zevk alma ve pek çok pozitif şey kucaklıyor olacak. Rüyaları Hatırlama: En büyük kazancınız hatırladığınız rüyalardır. Hatırladığınız her rüyada iyileşir, güçlenir, sonsuz bir güven ve sevgi ile donatılırsınız. Ve hiçbir zaman yalnız olmadığınızı bilirsiniz. Gördüğünüz rüyaları açık ve net olarak hatırlamak, rüyalarla ilgili oluşmuş olumsuz düşüncelerden ve inançlardan arınmak, rüyalarla işbirliği içinde olmanızı sağlayacak… Rüyalarda Anne ve Baba ile Buluşma: uyku ile uyanık yaşamı işbirliği içine sokabilmeniz, uyku sürecinde sonsuz ve kalıcı bir iyileşme sağlayabilmeniz için olarak hazırlanan olumlamalar… Bu olumlama ile hayatınızdaki güveni ve sevgiyi temsil eden anneniz ve babanız ile bağlarınızı güçlendirecek içsel gücünüzü artıracaksınız.


22.00 TL
   Tekamül Kaynakları ve Esma-ül Hüsna Işık Elçi
Satın Al

Sana ruhtan sorarlar de ki “O Rabbimin emrindedir.” Kaynak bilgisi, evrenin en büyük ve en gizemli sırrıdır. Tüm görünen alemin gerisinde ki enerjiler kaynaktan yayılır ve yine ona dönerler. Kaynak tüm maddi “şey”lerin gerisindeki manayı temsil eder. İyi bir ilişki istersiniz sevmek ve sevilmek için, iyi bir mevki istersiniz güç elde etmek için, sonuç olarak kaynak bilgisi, “şey”leri elde etmek için hangi kaynakları harekete geçirmeniz gerektiğini gösterir bize. Kaynak bilgisi aynı zamanda “OLMA” halinin bilincidir. Çünkü ancak gerçekten olduğunuzda, o zaman elde etmek istediğinize kolayca sahip olursunuz. Olmak sizin hayat amacınızdır. Çünkü olduğunuzda tüm Tanrısal nitelikleri kendi varlığınızda tezahür ettirirsiniz. Tekamül kaynakları ve Esma-ül Hüsna bilgisi ruhsal tekamülünüzü, hayat planınızı fark etmenizi sağlar. Mucizenin kendisi olmak, yalnız, çaresiz, güçsüz olmadığınızı hatırlatmak için Tekamül Kaynakları ve Esma–ül Hüsna bilgisi size yol gösterir.


43.50 TL
   Esma-ül Hüsna ve Melek Kartları Işık Elçi
Satın Al

ESMA-ÜL HÜSNA ve MELEK KARTLARI Seçilen olmak ister çoğu kişi, gülümserim bunu duyduğumda. Derim ki; “Seçilen olmak istiyorsan önce sen kendini seçmelisin. Sen kendini seçtiğinde seçilensin” Hangi Esma-ül Hüsna’da bulacaksın kendini? Yıllarca hep yüzüncü adın peşinden koştum. Şimdi artık biliyorum. Yüzüncü adın ne olduğunu. Siz de deneyimledikçe bu isimlerin enerjisini fark edeceksiniz. Mucizenin, aradığımız şeyin içimizde olduğunu. Yüzüncü ismi merak ediyorsanız hayata geçirin Esma-ül Hüsna’ların bilgeliğini. Siz tamamlayan olun. Hayr olsun, hayır yoluna. Bir hata ettiysem Allah’ım af ola..


10.50 TL
   Rüyalarımı Yorumluyorum Işık Elçi
Satın Al

Rüyalarımı Yorumluyorum CD’si ile rüyalarınızı hatırlamayı ve yorumlamayı öğreneceksiniz. Rüyalarla işbirliği içinde olduğunuzda; uyanık yaşamda hak ettiğiniz mutluluk, sağlık, huzur ve bolluğa ulaşacaksınız. Rüya Meleği’nizi keşfedecek, kendi özel sembollerinizi belirleyecek ve rüyalarınızdan faydalanarak hedeflerinize en kısa yoldan ulaşacaksınız. Rüyalarınızı en güzel ve en doğru ancak siz yorumlarsınız. Rüyalarınızı bilmek ve yorumlamak; kendinizi ve hayatı bilmektir. Rüyalar sır değil… Sizin gerçeğiniz… Yapmanız gereken tek şey ise; onları yorumlamak ve hayata geçirmek. Yorumladığınız tüm rüyalarınızın hayatınız için rehber olması dileğiyle…


12.00 TL
   IŞIKTAN Işık Elçi
Satın Al

ESMA-ÜL HÜSNA ve MELEK UYUMLAMASI Tanrı Adem’e isimleri sordu, Adem bütün isimleri söyledi. İsimler!.. Yaşamın büyük sırlarından biri. Bu CD’de Işık Elçi isimlerin anlamlarıyla sizi buluştururken, Yaşar Canözden müziğiyle eşlik ediyor. Böylece anlam ve ses, titreşimle isim bütünleşiyor. Güzel isimlerin karşılığında ruhunuzda açığa çıkardığınızda yaşamınızda mutluluğu ve bolluğu çekmeye başlayacaksınız. Işık Elçi’nin bu yeni çalışması kalbinizde ve aklınızda nakşedilmiş isimlerin enerjilerini açığa çıkarıyor. Modern Zamanın en etkileyici çalışmalarından biri. Müziğin sihirli etkisiyle bütünleşen harika bir Meditasyon çalışması.


11.00 TL
   Rehber Rüyalar Işık Elçi
Satın Al

Herkesin bir yapısı vardır. Ben uykucu bir tipim. Hani şöyle 9-10 saat uyuyanlardan. Ama maalesef şu dünya halinde pek fırsat olmuyor her gece şöyle doya doya 10 saat uyumak. En çok özlem duyduğum şey ise bu kadar uzun sürede gördüğüm arkası yarın rüyalar, serüvenler, değişik evren ve insanlarla geçen ilginç saatler? Hep düşünürüm gerçekten rüya mı bu gördüklerim yoksa uyurken farklı bir ben, farklı bir boyutta bunları yaşıyor muyum ya da farklı boyuttan bir yerden bana birşey mi anlatmaya çalışıyorlar.


12.00 TL
   Işık Elçi ile Meditasyonlar Işık Elçi
Satın Al

Sonsuz Yaşam Meditasyonu: Ruhsal yolculukta keşkelere, pişmanlıklara yer yok. Mutlu bir çocukluk, sağlıklı bir geçmiş yaşamak Tanrının bize sunduğu sonsuz kaynaklarla mümkün. Geçmişte ki tüm yaşananları kocaman bir gülümsemeyle farkındalığa çevirmek, gelecekte ki niyetlerimizi yolumuza çıpalamak, gerçekleştirmek için. Birlik Meditasyonu: Yeryüzünde yaratılmış olan herşeyle Tanrıyla ve Tanrının bize sunduğu en güzel hediye olan öz'ümüzle bütünleşmek için şimdiden güzel bir nefes alın. Varlığınızı hissederek gerçekleştireceğiniz bu meditasyonda, mutlu olmanızı engelleyen her ne varsa onlardan arınacak, Ol'mayı seçecek anlayış ve neşe ile yaşama bakacaksınız. Cenneti Yaratmak Mor alev sembolü ile hayallerinizi, hedeflerinizi, rüyalarınızı şekillendirecek, yüreğinizde ve yaşadığınız yerde cenneti yaratabileceksiniz. Ve tüm bunlar olurken kendi varlığınız için şükretmenin, hayata ve deneyimlerinize güvenmenin rahatlığını yaşayacaksınız Rüya Meleği Meditasyonu: Rüyalarınızda ve hayatınızda size yol gösterecek rüya meleğiniz ile tanışacak o'nunla işbirliğinin keyfini çıkaracaksınız.inanmanın ötesine geçin meleklere "evet" deyin. Dua Meditasyonu: (R.Şanal' ın Katkılarıyla) Nasıl dua etmeliyiz? Niyetlerimizi, dileklerimizi nasıl ifade etmeliyiz? Bu dua meditasyonunu dinlerken, kendi dua yönteminizi geliştireceksiniz. Yaratmanın sesini duymak için yüreğinizden, zihninizden, ruhunzdan yarattıklarınızla, ruhunuzun yolculuğuna ışık tutacaksınız. Zihni, kalbi ve ruh'u bir kılacaksınız.


8.00 TL
   Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar Işık Elçi
Satın Al

Merhaba çocuklar ben Işık Elçi. Yılardır Türkiye ve yurtdışında rüyalar üzerine eğitimler veriyorum. Kızım Ala Su ile birlikte sizin için bu CD’yi hazırladık. Güzel rüyalar görmeniz ve keyifle uyumanız için.
Bu CD’de neler mi bulacaksınız?
İlk bölümde Ala Su rüyaların önemini, yatmadan önce neler yapacağınızı, kendi rüya deneyimlerinin ona neler kattığından bahsediyor.
İkinci bölümde Ala Su, yatmadan önce dinleyeceğiniz güzel bir rüya olumlamasını sizler için okudu. Bu olumlama ise rüyalarınızı hatırlamanızı ve uykuda güvende olduğunuzu size hissettirecek.
Üçüncü bölüm ise rahat bir uykuya sizi hazırlıyor. Güne neşe ile başlamanız için.
Az kalsın unutuyordum. Ayrıca sizler için uyku olumlama kartı hazırladık. Bu uyku olumlama kartları da seni sağlıklı bir uykuya hazırlayacak.
1 - Güzel Rüyalara Merhaba
2 - Rüyalarımı Hatırlıyorum (Yatmadan önce )
3 - Rahat Uyku Olumlaması ( Yatarken )
Bu çalışmada emeği geçen Pedagog Ebru Erdoğan'a ve Rehber Öğretmen Nilüfer Aktan'a teşekkürler.


13.00 TL
   Modern Zamanın Cadısı Işık Elçi
Satın Al

Işık Elçi hayatı bir sanata benzetiyor. O'nun için hayat, "Kaderini kabul edip onu rüyalarına dönüştürme oyunudur." Bu yüzden yaşamdaki pek çok deneyim onun için bir oyun. Oyunun nasıl oynandığını Modern Zamanın Cadısı kitabında sizlerle paylaşıyor. Bazen ağlayacak, bazen gülümseyecek, bazen de cesaretine hayran kalacaksınız. Hayata dair dokunulmayan pek çok konuya dokunarak duygu ve düşüncelerinizi değiştiriyor, eskiye ait programlarınızı hackliyor. O zaten modern zamanın cadısı. Ateşe atılmak pahasına aydınlanmayı, aydınlatmayı seçiyor.